(044) 362-17-11,     (050) 440-40-64,     написати нам,     додати до обраного

получение лицензии

 

 

 

LICENCE&CONSULTING GROUP надає послуги з юридичної (складення договорів, отримання ліцензій та дозволів) та фінансової (бухгалтерський аутсорсинг, фінансовий менеджмент) підтримки підприємств, а також послуги бізнес консалтингу та BackOffice для компаній-початківців.

Ми пропонуємо Вам унікальний досвід ведення успішної підприємницької діяльності та співробітництва з державними органами для реєстрації підприємств, оформлення дозволів та отримання ліцензій.

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА

Отримання ліцензії

До переліку наших безкоштовних послуг входять консультації з умов ліцензування Вашої діяльності. Ми надаємо допомогу на будь-якому етапі оформлення ліцензії, представляємо інтереси наших клієнтів в органах ліцензування, гарантуємо вчасне отримання ліцензії. Співпрацюємо з усіма регіонами України.

Реєстрація підприємств

Виконуємо повний комплекс послуг з реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності: фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб різних форм власності (ТОВ, ПП, повне підприємство, та ін). Реєстрацію проводимо на території Києва.

Оформлення дозволів

Дозволи на установку об'єктів малої архітектурної форми (МАФ), дозволи на будівництво, дозволи на рекламу ... .

Інші послуги

Правова підтримка підприємств: консультації при складанні договорів, підпримка купівлі-продажу підприємств, консультації з господарських питань.

 

БІЗНЕС ПІДТРИМКА

Бухгалтерський аутсорсинг

Ви можете оптимізувати витрати на ведення бухгалтерського обліку звернувшись в нашу компанію. Штат кваліфікованих бухгалтерів поставить облік на Вашому підприємстві у відповідності з усіма вимогами законодавства.

Фінансовий менеджмент

Ефективне використання грошових ресурсів підприємств, оптимізація грошового обігу та витрат компаній.

Стратегічний менеджмент

Керівництво Вашою організацією з метою максимального використання її потенціалу. Досягнення конкурентних переваг та довгострокових цілей компанії.

Послуги Back Office

Компаніям-початківцям ми пропонуємо скористатися послугами Back Office - повний спектр послуг з підтримки підприємства (бухгалтерія, фінанси, ІТ-підтримка) без необхідності найму великої кількості персоналу.