(044) 362-17-11,     (050) 440-40-64,     написати нам,     додати до обраного

Технічний паспорт на об'єкт нерухомості

ТОВ "Елсіджі" допоможе Вам отримати/відновити технічний паспорт на будь-який об'єкт нерухомості житлового і нежитлового фонду в найкоротший термін, а також допоможе у вирішенні нестандартних питань.  Для оформлення власності на нерухоме майно (житлові будинки і квартири, будівлі і нежитлові приміщення) необхідні документи з БТІ (виписки з реєстру прав власності, технічний паспорт, інші).

Вартість послуг з оформлення тех.паспорту на об'єкт нерухомості

Тип об'єкту Термін Вартість
Житлова нерухомість
Квартира 14 днів 800 грн.
  7 днів договірна
Будинок (приватний, садовий) 30 днів 1000 грн
  14 днів договірна
Нежитлова нерухомість
Гараж/Машиноместо 14 днів 1000 грн.
  7 дней договорная
Нежилой фонд 14-30 дней 1500 грн
  14 дней договорная

Ми звільнимо Вас від пустої втрати часу в чергах, від труднощів, пов'язаних з бюрократичними пережитками і від інших непередбачуваних ситуацій, які можуть виникнути при подачі і отриманні документів.

Завдяки великому досвіду співробітництва з БТІ, а також партнерськими відносинам з ними, наші спеціалісти отримають для Вас необхідні документи у визначений термін.

Надання послуг можливе лише по Києву і Київській області.

За необхідності ми можему прискорити процес отримання документів, а також допомогти в вирішенні проблемних ситуацій (неузгоджені перепланування, неузаконені /самовільні будови, інші).

--
Щиро Ваша,
Команда LCG

 

Необхідні документи для оформлення/відновлення технічного паспорту на об'єкт нерухомості

  • Оригінал і нотар. копія правоустановчого документу (договір купівлі-продажу, договір дарування, свідотство про право власності, свідотство про спадок та інші, або державний акт на землю)
  • Для гаража чи садового будинку - довідку в 3-х екземплярах від Голови кооперативу чи садового товариства (про членство)
  • Для кооперативних квартир - довідку в 3-х екземплярах від голови ЖБК (про повну сплату пайового внеску на квартиру) + ордер на квартиру
  • Лист-заява на фірмовому бланку (для юридичних осіб) + виписка з ЄДРПОУ + свідотство з Управління статистики(копія)
  • Якщо квартира не приватизована, необхідно мати лист-заяву з ЖЕКу, Нотаріально завірену довіреність на представництво Ваших інтересів  з оформлення тех.паспорту

Якщо Ви зацікавились у наших послугах, або у Вас виникли будь-які запитання, можете зв'язатися з нами у будь-який спосібЕсли Вы заинтересовались нашими услугами, либо у Вас возникли какие-либо вопросы, можете связаться с нами любым удобным для Вас способом:

телефон:

(050) 440-40-64,

електронна пошта:

JLIB_HTML_CLOAKING