(044) 362-17-11,     (050) 440-40-64,     написати нам,     додати до обраного

В Україні туристична діяльність підлягає ліцензуванню.

Туризм ліцензується Державною службою туризму та курортів Міністерства культури та туризму України.

ЛІЦЕНЗУЄТЬСЯ:

  • діяльність ТУРОПЕРАТОРА
Ліцензування діяльності ТУРАГЕНТА відмінено Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно обмеження державного регулювання господарської діяльності" від 19.10.2010
Діяльність туроператора

Діяльність туроператора - це діяльність із створення туристичного продукту та надання супутніх послуг, а також діяльність по збуту туристичного продукту турагентам або кінцевим користувачам. Основні функції туроператорів - розробка туристичних маршрутів, співпраця з готелями та компаніями-перевізниками, аніматорами, надання інших супутніх послуг, а також посередницька діяльність з продажу туристичних путівок інших туристичних операторів або агентів. Результат діяльності туроператора - готовий тур або путівка, яку він може реалізувати турагенту чи кінцевому користувачу. Туроператором не може бути фізична особа-підприємець.Ліцензії туроператора видаються терміном на 5 років.

Офіційна плата за ліцензию - одна мінімальна заробітна плата

Необхідні документи: виписка з ЭДРПОУ, документ, що підтверджує право власності або оренди приміщення, банківська гарантія.
Діяльність турагента
Діяльність турагента полягає в реалізації туристичних путівок та туристичних послуг інших суб'єктів туристичної діяльності, а також посередницька діяльність з продажу характерних та супутніх послуг.

Діяльність турагента більше не потребує отримання ліцензії

--
Щиро Ваша,
Команда LCG

 

Ліцензії на туристичну діяльність

Шановні клієнти!

Хочемо нагадати Вам, що на торгову діяльність поширюється дія Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності".
Не забудьте отримати патент на торгівлю в місцевих органах самоуправління за місцев проведення діяльності!

Отримати більш детальну інформацію щодо ліцензування туристичної діяльності Ви зможете звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом:

по телефону:

(050) 440-40-64,

написавши нам листа на електронну пошту:

JLIB_HTML_CLOAKING