(044) 362-17-11,     (050) 440-40-64,     написати нам,     додати до обраного

STARTUP - це перш за все рішення про реалізацію нової бізнес-ідеї, підкріплене фінансовими можливостями. Стартапом вважається компанія початківець (або навіть проект, юридично не оформлений), що знаходиться на стадії розробки до дослідження ринку.

Незалежно від роду діяльності StartUp-проекту, є деякі етапи, що необхідно виконувати для успішного його розвитку. Наша компанія пропонує своїм клієнтам наступні послуги:

МАРКЕТИНГОВЕ ПЛАНУВАННЯ:
ми готуємо маркетингові плани спираючись на ретельно проведених маркетингових дослідженнях з детальним аналізом ринку та специфікою Вашого проекту
БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ: ключем до успішної реалізації Вашої стратегії, та до отримання зовнішнього фінансування є грамотно підготовлений бізнес-план. Разом з Вами ми складемо відмінний бізнес-план, спеціально розроблений для досягнення цілей Вашої компанії.
  ФІНАНСОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ:чітка картина фінансового шляху Вашого проекту має вирішальне значення для планування його майбутнього та для отримання зовнішнього фінансування.
ПРАВОВА КООРДИНАЦІЯ: чітка картина фінансового шляху Вашого проекту має вирішальне значення для планування його майбутнього та для отримання зовнішнього фінансування.

ІНШІ ПОСЛУГИ: керівництво Вашою компнією-початківцем та все, що з цим пов'язано.

 

StartUp в Україні

Шановні клієнти,
На превеликий жаль, на даний момент ми не можемо в повній мірі надати Вам послугу StartUp. Сподіваємось стати Вам корисними в найближчому майбутньому з цього приводу.

--
Щиро Ваша,
Команда LCG